Turystyka

Stare Jabłonki atrakcje: Zabawa i relaks nad jeziorem w Starych Jabłonkach

Stare Jabłonki atrakcje: Zabawa i relaks nad jeziorem w Starych Jabłonkach

Stare Jabłonki to turystyczna miejscowość zlokalizowana w północno-wschodniej Polsce. To doskonałe miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi, jak i osób chcących wypocząć w spokojnym i cichym miejscu nad jeziorem. Stare Jabłonki pełne są rozmaitych atrakcji dla turystów, które na pewno przypadną do gustu każdemu.

Atrakcje nad jeziorem

Otoczenie jeziora to główna atrakcja Starych Jabłonek. Jezioro jest idealnym miejscem na pływanie, kajakarstwo, wędkowanie jak i wypoczynek na plaży. Wokół jeziora przeciągają się urokliwe trasy rowerowe, idealne dla miłośników aktywnego spędzania czasu.

Zwiedzanie Starych Jabłonek

Miłośnicy historii odnajdą w Starych Jabłonkach przepiękne, klimatyczne kościoły oraz zabytkowe Pałace. Turystom polecamy zwiedzenie starych cmentarzy, w których spoczywają znamienici przedstawiciele dawnych czasów.

Zabawa dla dzieci

Stare Jabłonki w sezonie zamieniają się w prawdziwe królestwo dla dzieci. Znakomitym rozwiązaniem będzie wyjazd na Place Zabaw, gdzie możemy znaleźć huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny oraz płaskowyże do przesiadywania.

Gastronomia

Miejscowe bary i restauracje zachęcają do spróbowania specjałów kuchni regionalnej. Co warto spróbować? Zdecydowanie polskie pierogi, kiełbaskę swojską, jak również domowe wypieki.

Relaks na łonie natury

Oprócz atrakcji turystycznych Stare Jabłonki to miejsce, gdzie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku. To na pewno jeden z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie możemy szukać ciszy i spokoju.

Podsumowanie

Stare Jabłonki to z całą pewnością idealne miejsce na wakacje pełne atrakcji. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, miłośników wodnych sportów jak również osób pragnących wypocząć na łonie natury. Stare Jabłonki to raj na ziemi!

Artykuł powstał we współpracy z nasz-ustron.pl

Arek Jabłoński

Witaj na moim serwisie :) Blog w całości poświęcony jest podróżowaniu i turystyce znajdziesz tutaj wiele ciekawych wpisów dotyczących turystyki, wiele informacji tutaj zawarte to są moje doświadczenia :) Jeśli podoba Ci się formuła mojego serwisu to zaprasza do śledzenia go na bierząco :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *